אדריכלית בצפון

1 בפברואר 2017

אדריכלית בצפון – עיצוב ובנייה עם אדריכלות החן אדריכלית בצפון

אז מה בעצם עושה אדריכלית בצפון ? מהו תפקידם של האדריכלים כאשר הדבר נוגע לאדם הרוצה להקים בית או לתכננו מחדש ? ומדוע שירותי האדריכלים כה חשובים לנו ?
אדריכל במהלך לימודיו מקבל אינספור כלים מתחומים שונים הנוגעים לעולם הבניה ; החל מהנדסה, אינסטלציה, חשמל, מכניקה, קרקעות ועוד. כל אלה הינם מדדים שיש לקחת בחשבון בעת תכנון ועיצוב בית חדש על ידי אדריכל. האדריכל מתחיל את התהליך עם תמונה מסוימת בראשו ואותה הוא מתאים למגבלות הנובעות משיקולי גודל, סוג קרקע, תקציב, חומרים, פונקציונליות ועוד. כל הדברים הללו יהיו בעלי השפעה מכרעת על מראה הבית ותפקודו. על האדריכל גם לפקח על תהליך הבניה ולוודא שהוא מתבצע כראוי.

אדריכלים בצפון – הולכים עם הטובים ביותר

משרד אדריכלות החן מבצע את השירותים האדריכליים הנ"ל בהצלחה יתרה הודות לניסיון עתיר בפרויקטים רבים במגזר הפרטי והציבורי. הלקוח מקבל ייעוץ וליווי צמוד משלב התכנון הראשוני ועד קבלת טופס 4 – אישור מחברת החשמל כי ניתן לאכלס את הבית.
לאחר שקיבלנו טופס 4 מחברת החשמל ניתן להתחיל את העבודות בתוך הבית. רגע לפני שהקבלנים נכנסים לבצע את עבודתם, מעצבת הפנים שלנו תבצע עבורכם:
• יצירת סקיצות
• בניית תוכנית הריסה ובניה מחדש, תכנית חשמל ואינסטלציה
• הכנת כתב כמויות הכולל פירוט מדויק של גדלים, כמויות וחומרים נחוצים
• שלב עיצוב הפנים הנוגע לבחירת צבעים, רהיטים, גופי תאורה ויצירת אווירה בבית
• תוכנית נגרות מפורטת
• פיקוח על עבודות הקבלנים והקפדה כי אין חריגות עיצוביות או תקציביות

     מעצבת פנים ואדריכלית בצפון  מעצבת פנים

 

השילוב המושלם בין הנדסה לאמנות

אתם עומדים רגע לפני תחילת תהליך בסופו תקבלו את בית החלומות שלכם. חשוב כי תעברו את התהליך עם צוות מנוסה אשר ילווה וייעץ לכם מה הכי טוב עבורכם. תוך מתן דגש על רצון הלקוח ויחד עם הניסיון העשיר שרכשנו בעיצוב ואדריכלות אנו מתחייבים כי תקבלו תוצר אשר ידהים אתכם למשך שנים ארוכות.
פנו אלינו ונשמח להעניק לכם את השילוב המושלם בין הנדסה לאמנות

שניפגש לקפה?

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני