מעצבת פנים בחיפה

1 בפברואר 2017

מעצבת פנים בחיפה 

במידה והתחלתם לחפש מעצבת פנים בחיפה סימן שעברתם לבית חדש או שאתם עומדים בפני בניית בית. כמו בכל תחום בו יש בעל מקצוע מומחה – כשהדבר נוגע לעיצוב הבית אדריכל ומעצב פנים הוא האורים והתומים אליו יש לפנות. מומלץ למצוא מעצב פנים בהקדם האפשרי על מנת להתחיל את התהליך מוקדם ולמנוע מכם לבזבז כספים דברים שאינם נחוצים לבית או לא יכללו בתכנית העיצובית החדשה. תהליך רענון הבית או הקמת בית חדש הוא תהליך ארוך אך גם מרגש ומעניין, תהליך בסופו ביתכם יקבל מראה יוקרתי ומרשים אשר יבטיח כי תקבלו אינספור שעות של הנאה מעצם הנוכחות בבית.

מעצבת פנים בחיפה – מה היא עושה ?  

תפקידה של מעצבת הפנים הוא בראש ובראשונה לדאוג לספק את הלקוח. הדבר נכון לכל בעל מקצוע אך כאשר הדבר נוגע למרחב הפרטי שלנו – הדבר נכון שבעתיים. החלטותיה ועצותיה של המעצבת יהיו בעלי השפעה מכרעת לשנים ארוכות קדימה על בני הבית ועל ערך הנכס, לכן יש חשיבות עליונה לרמת הביצוע.
הדבר בא לידי ביטוי ב:
• חלוקה נכונה ואופטימלית של שטח הבית תוך ניצול מקסימלי של השטח הקיים
• התאמה נכונה של פונקציונליות החדרים
• איחוד חללים או חלוקתם בהתאם לצורכי הבית
• יצירת נישות מעוצבות המספקות אווירה ייחודית
• התאמת הצבעים, הריהוט והתאורה בהתאם לאווירה ולקונספט שנקבע עם הלקוח
• ביצוע התאמות אישיות של אזורים בבית בהתאם למנהגים וצורת החיים של בני הבית

לפעמים חלומות מתגשמים

את כל הדברים הנ"ל כמו גם דברים רבים נוספים נשמח לעשות עבורכם במשרד אדריכלות החן. המשרד מתמחה בליווי פרויקטים משלב תכנון הבית, השגת אישורי בניה, משכנתא, מציאת קבלנים ועד לשלב בו מעצבים בפועל את פנים הבית. המשרד עוזר ללקוחותיו לעבור בשלום את ההליך הלא פשוט הזה, הן מל הרשויות והן מול בעלי המקצוע. יחד עם הניסיון הרב והכישורים שלנו נבטיח כי בסוף התהליך תקבלו את התוצאה שחלמתם עליה.

מעצבת פנים

שניפגש לקפה?

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני