מעצבת פנים ואדריכלית בצפון

1 בפברואר 2017

אדריכלות החן – מעצבת פנים ואדריכלית בצפון מעצבת פנים ואדריכלית בצפון

אם בחרתם ללמוד אדריכלות ועיצוב פנים בצפון סימן שאתם רוצים ללמוד כיצד לשנות את חייהם של אנשים. חלק מהציבור אולי חושב שמדובר רק בבחירת רהיטים וצביעת קירות אך יש כאן פן הרבה יותר עמוק :
עיצוב הבית משפיע משמעותית על כל הפעילות היומיומית של בני הבית. הוא עשוי להשפיע על הבריאות שלהם, על ההצלחה בעבודה ובזוגיות, על מצב הרוח הכללי ועוד. מכיוון שאת רוב זמננו הפנוי אנו מבלים בבית, חשוב שנעשה זאת בתנאים הטובים ביותר. אם תנאי הבית אינם מספקים אותנו הרי שהגיע הזמן לשינוי, הגיע הזמן לשכור את שירותיה של אדריכלית ומעצבת מובילה.

משרד אדריכלות ועיצוב פנים בצפון

הרגע בו בחרתם את המעצבת הוא הרגע בו חרצתם את גורל ביתכם, לפחות לתקופה הקרובה. חשוב לבחור נכונה את המעצבת על מנת להימנע מעוגמת נפש שתיגרם מהתוצאה הסופית ומההוצאה הכספית הגבוהה שתהיה כרוכה בשינויים. ביחנו את תיק העבודות, וודאו כי אתם מתחרים ברמה האישית, בידקו עד כמה המעצבת גמישה ונוחה בגישתה אליכם והגדירו במדויק את התקציב העומד לרשותכם.

אם הנכם מחפשים משרד אדריכלים מוביל ובעל ניסיון תוכלו לפנות למשרד אדריכלות החן אשר מתמחה בביצוע פרויקטים עבור המגזר הפרטי והעסקי כאחד. טרם תחילת התהליך נבצע הדמיה תלת ממדית בה תוכלו לראות כיצד יראה ביתכם, ברגע שנקבל את האישור נתחיל בתהליך המרגש של עיצוב בית החלומות שלכם

מעצבים את הבית עם אדריכל מוביל

משרד אדריכלות החן נוסד בשנת 2010 על ידי האדריכלית והמעצבת חן אברהמוף. לאחר ניסיון רב שצברה בתכנון ועיצוב אדריכלי החלה להתמקד בעיצוב בתים צמודי קרקע כמו גם בתי עסק ומשרדים. אנו מציעים שירותי עיצוב וסטיילינג מתקדמים וייחודים בהתאמה אישית ללקוח, כמו גם ליווי פרויקט התכנון והבניה של הנכס מתחילתו ועד סופו, לרבות מציאת מהנדסים וקבלנים מתאימים, הוצאת האישורים הדרושים מהרשויות, ליווי תהליך קבלת המשכנתא ועוד. פנו אלינו באינטרנט או בטלפון ונשמח להעניק לכם שירותי עיצוב ואדריכלות מובילים.

 

מעצבת פנים  אדריכלית בצפון

 

שניפגש לקפה?

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני