מעצבת פנים מומלצת

1 בפברואר 2017

מעצבת פנים מומלצת אזור חיפה והצפון

האם אתם באמת זקוקים למעצבת פנים ? התשובה היא חד משמעית כן. מעצבת פנים מומלצת לכל אדם אשר קנה דירה חדשה או מעוניין לשפץ אותה. מומלץ אף להשכיר את שירותיה של מעצבת הפנים טרם הרכישה על מנת לקבל את דעתה האם הדירה יכולה להגשים את החלום העיצובי שלכם. המעצבת תדע לקחת את החלל הקיים, לחלק אותו בצורה הנכונה ביותר תוך התאמה לפונקציונליות שנקבעה לכל חדר ותוך ניצול אופטימלי של השטח הקיים, לייצר את האווירה הנכונה בעזרת שילוב נכון של צבעים ותאורה, כאשר העיקר הוא למצוא את דרך האמצע בין רצון הלקוח לבין מה שנכון לו מבחינה עיצובית. תהליך משותף זה יכול להתנהל כשורה רק במידה והלקוח בחר את המעצב הנכון עבורו.

הדרכים למציאת מעצבת פנים מומלצת ונכונה עבורכם

כמו במקרה של הרבה נותני שירות אחרים, גם מעצבת פנים תוכלו למצוא באחת משלושת הדרכים הרגילות:
• השכרת שירותיו של מכר אישי
• קבלת המלצה מחברים
• המלצות דרך האינטרנט
ללא קשר לדרך בה הגעתם אל המעצב, חשוב שתבחנו מספר נקודות כמו : תיק העבודות, אמינות, התחייבות לעמוד בלוח זמנים, ניסיון, והכי חשוב – חיבור אישי. במידה ואין ביניכם קליק מיידי קרוב לוודאי שתחוו קשיים במהלך עיצוב הבית. משום שמדובר במרחב הפרטי שלכם אשר הולך לשרת אתכם לשנים ארוכות, ומכיוון שמדובר בהוצאה כספית ניכרת – עשו חושבים לעומק בנוגע לזהות המעצב

 

אדריכלות החן – בונים לך חלום

משרד אדריכלות החן נוסד בשנת 2010 על ידי המתכננת והמעצבת חן אברהמוף. התמחות המשרד היא בעיצוב ואדריכלות פנים לבתי מגורים צמודי קרקע כמו גם לחנויות ומשרדים. המעצבים שלנו מתמחים בעיצוב חללים, עיצוב נישות גבס, מטבחים, תאורה ועוד. טרם תחילת העבודה ניצור סקיצות תלת מימד אשר ידמו עבורכם את העיצוב המרשים שתכננו עבורכם. אנו שמים דגש על ליווי אישי, צמוד ותומך לאורך כל התהליך.
צרו איתנו קשר והרשו לנו לבנות לכם חלום

מעצבת פנים מומלצת מעצבת פנים מומלצת בצפון

בחירת מעצבת פנים מומלצת

בשעה טובה עומד ברשותכם תקציב נאות עבור שיפוץ הבית ועיצובו מחדש. למכן מטרה זו אתם בוודאי מחפשים אחר מעצבות פנים מומלצות. בכדי לסייע לכם לאתר מעצבת פנים מומלצת הבאנו לפניכם מספר דגשים בנושא.

מה שהופך מעצבת פנים למומלצת

למעצבת פנים מקצועית ומומלצת יש את ההכשרה, הידע, הניסיון והכלים נדרשים לשם חלוקה ועיצוב נכון של חלל נתון באופן שעונה על צרכים אסטטיים ופונקציונאליים כאחד, ותנצל באופן מלא מרחב נתון. כל זאת בדגש על יצירת מרחב מחייה ששורה בו אווירה מתאימה ומבוקשת, הנוצרת בין היתר על ידי מיזוג נכון של חומרים, צורות, גוונים ותאורה. כמו כן, העיצוב של הבית יתבסס על רצונות, צרכי וחלומות  הלקוח, שבהתאם לנתוני הדירה יתורגמו לכדי תוכנית עבודה נכונה, עם סגנון עיצוב ברור ומרשים. יחד עם זאת, בכדי לזכות בשירות עיצוב שעונה במדויק לשאיפות שלכם יש חשיבות רבה לבחירה נכונה של מעצבת פנים מומלצת, מקצועית ומנוסה, שיש לכם עימה תקשורת טובה ושסגנון עבודתה מתאים לטעמכם האישי.

מתי להשכיר שירותי מעצבת פנים

שירותי מעצבת פנים חיוניים בכל תהליך של עיצוב חדש או מחודש של הבית. את שירותי אשת המקצוע מומלץ למעשה לשכור עוד טרם תחילת עבודת בנייה או שיפוץ, במטרה להבטיח התאמה מלאה בין תוכניות אדריכליות לבין צרכי עיצובו של הבית. יתרה מכך, לא אחת שירותי מעצבת פנים מומלצים לליווי הליכי רכישה של דירה חדשה, במטרה לבחון את מנעד אפשרויות העיצוב הגלומות בנכס ויכולתן לענות על הרצונות והחלומות שלכם.

מציאת מעצבת פנים מומלצת 

בחיפוש אחר מעצבות פנים מומלצות ישנם מספר פרמטרים בסיסיים שצריך לבחון:

  • המלצות- בתור התחלה יש לבחור במעצבות פנים שיש עבורן המלצות חמות. המלצות אלו יכולות להיות אישיות, של לקוחות לשעבר של אשת המקצוע וכן המלצות ברשת האינטרנט, באתרים ובלוגים העוסקים בנושאים אלו.
  • ניסיון- כמו בעוד הרבה תחומי מקצוע נוספים גם בתחום עיצוב הפנים ניסיון מעשי רב הינו קריטריון חשוב שמעיד על הצלחת המעצבת, וכן על יכולתה להתמודד עם קשת רחבה של אתגרים ופרויקטים מסוגים שונים.
  • תחום התמחות- עיצוב פנים הינו תחום רחב ידיים החולש על מגוון סוגי נכסים וסגנונות עיצוב. כך למשל, יש מעצבי פנים שמתמחים בעיצוב בתים ודירות פרטיות ויש כאלו המתמחים בעיצוב משרדים, מסעדות, חנויות, בתי עסק וכדומה. כמו כן, יש מעצבים הנוטים לעצב חללים בסגנון מודרני , כפרי, אקלקטי, וינטאג', בוהו שיק ועוד. לכן חשוב לבדוק את תחומי ההתמחות וניסיונה של המעצבת ולהבין אם הם עומדים בקנה אחד עם הצרכים הספציפיים שלכם. 
  • משרד עיצוב ואדריכלות- במרבית המקרים עדיף לבחור במשרד עיצוב פנים ואדריכלות. חיבור זה מאפשר הבנה מעמיקה של המעצבת בכל הקשור לתוכניות הבניה של הבית. כמו כן, במידה ואתם בונים או משפצים באופן יסודי את הנכס, מעצבת מומלצת שהיא גם אדריכלית תעניק לכם כתובת אחת לכל צרכי הפרויקט ותבטיח את ביצועו  על הצד הטוב, היעיל והחסכוני ביותר. כל זאת ללא הוצאות מיותרות, עבודה כפולה, חוסר בתקשורת וגישות שונות של עבודה.
  • תיק עבודות-  לכל מעצבת רצינית יש תיק עבודות מסודר להציג בפניכם. תיק עבודות זה מאפשר לבחון את ניסיונה המעשי של המעצבת ואת סגנונן עבודתה ולראות באם הם מתאימים לצרכים ולהעדפות אישיות שלכם.
  • כימיה טובה- מכיוון שמדובר בתחום חשוב ורגיש שישפיע על אורחות חייכם בעשור הקרוב, יש לבחור במעצבת פנים שיש לכם תקשורת טובה עימה, ושאתם מרגישים עימה נוח, שהיא קשובה ומבינה את הרצונות שלכם. תקשורת זו תעניק בסיס טוב לעבודה ולשיתופי פעולה ביניכם לכל אורך הליך העיצוב.
  • גמישות- למעצבי פנים רבים יש גישות עיצוב ייחודיות משלהם. לעיתים גישות אלו יותר חשובות למעצב מרצונות הלקוח והוא נוטה לשכנע אותו לבחור בסגנון שונה ממה שביקש. לכן בעת בחירת מעצבת פנים יש לבדוק שמדובר באשת מקצוע המציגה רמה גבוהה של גמישות, אשר רצונות הלקוח באים במקום הראשון אצלה על פני גישות ואמירות עיצוב משלה. כמו כן, מעצבת גמישה גם תציג רמה גבוהה של יצירתיות ויכולת לספק מענה עיצוב מקורי וייחודי לכל לקוח.
  • זמינות- גם אם יש לכם תקשורת טובה עם המעצבת, עדיין אתם רוצים שהיא תהיה זמינה עבורכם ושתעניק לכם יחס אישי, וכן שתוכל לעמוד לרשותכם ברמה גבוהה של זמינות לכל אורך הליך העיצוב, עם כתובת פנויה לענות על כל שאלה ובעיה. 
  • מה כוללים השירותים- יש לבדוק מה כוללים שירותי המעצבת, באם מדובר רק בשירותי עיצוב פנים או שמא גם בשירותי הום סטיילניג, ובאם היא מספקת רק תוכניות או גם מלווה ומפקחת אחר ביצוען של העבודות בשטח ועוד.
  • מחירים- יש לדעת כי שוק מעצבי הפנים אינו אחיד במחירו. לכן כדאי לקבל מספר הצעות מחיר מפורטות ממעצבי פנים מומלצים ולבחור בהצעה היותר אטרקטיבית עבורכם.

 

המלצה על מעצבת פנים

אם אתם מבקשים המלצה על מעצבת פנים מנוסה ומקצועית, כדאי שתכירו את משרד אדריכלות החן הפועל כבר מעל לעשור בראשות המעצבת והמתכננת חן אברהמוף. המשרד מתמחה בעיצוב פנים של דירות ובתי מגורים פרטיים, לצד עיצוב פנים של משרדים וחנויות. המשרד מספק לכל לקוח תהליך עיצוב מקצועי שלם, העונה לצרכיו וטעמו האישי. התהליך מתחיל ביצירת סקיצות ברורות בתלת מימד וממשיך בפיקוח אחר העבודות, עם ליווי אישי וצמוד לכל אורך התהליך על צרכיו השונים, לרבות עיצוב חללים, עיצוב מטבח, תכנון מערכות וגופי תאורה, עיצוב נישות מגבס ועוד.

שניפגש לקפה?

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני