מעצבת פנים מומלצת

1 בפברואר 2017

מעצבת פנים מומלצת אזור חיפה והצפון

האם אתם באמת זקוקים למעצבת פנים ? התשובה היא חד משמעית כן. מעצבת פנים מומלצת לכל אדם אשר קנה דירה חדשה או מעוניין לשפץ אותה. מומלץ אף להשכיר את שירותיה של מעצבת הפנים טרם הרכישה על מנת לקבל את דעתה האם הדירה יכולה להגשים את החלום העיצובי שלכם. המעצבת תדע לקחת את החלל הקיים, לחלק אותו בצורה הנכונה ביותר תוך התאמה לפונקציונליות שנקבעה לכל חדר ותוך ניצול אופטימלי של השטח הקיים, לייצר את האווירה הנכונה בעזרת שילוב נכון של צבעים ותאורה, כאשר העיקר הוא למצוא את דרך האמצע בין רצון הלקוח לבין מה שנכון לו מבחינה עיצובית. תהליך משותף זה יכול להתנהל כשורה רק במידה והלקוח בחר את המעצב הנכון עבורו.

הדרכים למציאת מעצבת פנים מומלצת ונכונה עבורכם

כמו במקרה של הרבה נותני שירות אחרים, גם מעצבת פנים תוכלו למצוא באחת משלושת הדרכים הרגילות:
• השכרת שירותיו של מכר אישי
• קבלת המלצה מחברים
• המלצות דרך האינטרנט
ללא קשר לדרך בה הגעתם אל המעצב, חשוב שתבחנו מספר נקודות כמו : תיק העבודות, אמינות, התחייבות לעמוד בלוח זמנים, ניסיון, והכי חשוב – חיבור אישי. במידה ואין ביניכם קליק מיידי קרוב לוודאי שתחוו קשיים במהלך עיצוב הבית. משום שמדובר במרחב הפרטי שלכם אשר הולך לשרת אתכם לשנים ארוכות, ומכיוון שמדובר בהוצאה כספית ניכרת – עשו חושבים לעומק בנוגע לזהות המעצב

אדריכלות החן – בונים לך חלום

משרד אדריכלות החן נוסד בשנת 2010 על ידי המתכננת והמעצבת חן אברהמוף. התמחות המשרד היא בעיצוב ואדריכלות פנים לבתי מגורים צמודי קרקע כמו גם לחנויות ומשרדים. המעצבים שלנו מתמחים בעיצוב חללים, עיצוב נישות גבס, מטבחים, תאורה ועוד. טרם תחילת העבודה ניצור סקיצות תלת מימד אשר ידמו עבורכם את העיצוב המרשים שתכננו עבורכם. אנו שמים דגש על ליווי אישי, צמוד ותומך לאורך כל התהליך.
צרו איתנו קשר והרשו לנו לבנות לכם חלום

מעצבת פנים מומלצת מעצבת פנים מומלצת בצפון

שניפגש לקפה?

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני